Novinky| O nás |Smečka| VýstavyŠtěňata | Galerie | Návštěvní kniha | OdkazyKontakt 


201421. - 22.6.2014
O víkendu se konal brněnský Intercanis, na kterém jsem zase nemohla chybět,ale protože jsem "šikovná", povedlo se mi zmeškat uzávěrku a tak jsem v sobotu vyrazila jen fandit kamarádům Hance, Honzovi a jejich Framovi. Tímto děkuji za krásný den s Vámi :-*

Neděle už byla zajímavější, do kruhu jsem šla s milovanou bostonkou Glorií, která se líbila a bylo z toho Výborná 1, CAJC a BOJ!!!
Glórča je prostě skvělá, tímtí děkuji páníčkům Lucce a Michalovi za důvěru a výstavní full servis :) A milované Martičce za krásné fotky!


photo by G photography

7.6.2014
Tento den se konala Klubová výstava bíglů, posuzovali angličtí rozhodčí Brian Foster a Jen Davies, takže jsem nemohla s Carrinkou zůstat jen tak doma! Navíc nás naše suprové paní chovatelky "dotlačily" ke zkouškám ZOP, které se ten den také konaly. Díky holky!
Carrie ale dokázala, že je zlato! Ač poslušnost není naší silnou stránkou ani trošku!!! Carrinka zvládla složit zkoušku ZOP!!!! Mám z holčičky strašnou radost, vzhledem k tomu, že jsme se na ně připravovaly asi jen tak 14 dní a většinu cviků jsem jí zkazila já :D Takže s odřenýma ušima a 70 body = Dobře!!!

Pak už jsme jen s naší psí rodinkou čekaly na posouzení na výstavě. Carrie ve třídě otevřené a s ní dalších 10 fen! Carrinka ale překvapila a byla naprosto perfektní. Nevymýšlela žádné kraviny a předvedla se jako panenka. Nakonec v silné třídě, od výborné rozhodčí - Výborná 2, res. CAC!! Asi mi ke štěstí stačí málo, ale takhle spokojená jsem s ní dlouho nebyla :))photo by Lucie Vinklerová

30.5. - 1.6.2014
Letošní sezóna je opravdu úžasná, co se výstav týče. A tedy pobyt na Senci a v Nitře nebyl vyjímkou. Nejdůležitější bylo, že jsem se v pátek na Senci opět mohla proběhnout ve výstavním kruhu s milovanou Dituškou. Dita je i důvod proč jsem si zamilovala drátosrsté psy, neuvěřitelná svou povahou a charakterem.... Sluníčko "moje" se šlo předvést před pana Müllera, na kterého jsem byla opravdu dost zvědavá. Uznávaný odborník přes ohaře, k jakému se já s bíglem nedostanu. Dita jednoznačně CAC a poté porazila i mladou fenu a BOB!!!
Potom jsem naběhla s Carrinkou k dalšímu odborníkovi, bígly ten den posuzoval MVDr. Bučko. Carrinka ukázala, jak moc ji to nebaví, takže výborná 3!!! Ale líbila se, tak do příště vypilujeme prezentaci :))

  

photo by Tajemství Karpat

Z pátka na sobotu jsem zůstavala v CHS Tajemství Karpat a byla svědkem narození 9 krásných zrzavých G kuliček!
V sobotu v Nitře poté s Dafné Výborná 1, CAJC. Ale byl to především den s úžasnými přáteli, kterým opravdu děkuji za podporu, kterou mi ten den věnovali!
27.5.2014

Oslavila moje milá Carrinka své druhé narozeniny! Čas neuvěřitelně letí Lásko naše, přejeme ti jen to nejlepší a spoustu "blbých" nápadů :D


 

16.- 18.5.2014

Tento víkend byl opět ve znamení výletu. Tentokrát jsme jely navštívit chovatelku Martinu do Staré Boleslavi a strávili tak super víkend s Carrinky rodinou. V pátek jsme si udělali výlet do Mirošek za Pájou a spolu s Evčou a BC prošli okolí a k nadšení pejsků narazili i na zvěř.
V sobotu nás pak Marti vzala na coursing, opět den ve skvělé společnosti Páji a Evči. Carrinku i Tikkynka coursing strašně bavil. Doufám,že se nám brzy podaří nějakého zúčastnit. A za fotky díky Evičce!

 

Tímto moc děkujeme Marti za možnost u nich "bydlet" a těšíme se na další společnou akci!


8.5.2014


Dneska slaví náš úžasný Tikkynek už 6. narozeniny. Čas hrozně letí a tak chlapečkovi přejeme hlavně spoustu zdraví a ať je s námi ještě mnoho mnoho let! Narozky ale oslavíme pořádně až na konci května společně s Carrinkou :) 

all photos by G photography

7.5.2014
Po dlouhé době aktualizace všeho,co je u nás od února nového, především sekce Výstavy a Smečka.
Krom výstav máme za sebou také několik výletů s našima oblíbenýma pitbulkama, kterým děkujem za neobyčejné zážitky!!

Tento víkend jsme se také hlavně zúčastnily Mezinárodní výstavy v Praze, v sobotu s Carrie a Jessie. Carrinka konečně zase trošku přibrala a oslnila pana rozhodčího,že z toho byl krásný posudek a Výborná 1, CAC! Jessinka se s paničkou Martinou skvěle předvedla, má krásný posudek,ale jen VD 3. I tak jsem na malou Tikkynkovou moc pyšná!!
V neděli jsme pak měla čest opět předvádět úžasnou Glóóórču, naše výsledky se postupně lepší a tentokrát z toho byla Výborná 1, CAJC. Tímto díky Lucce za možnost vystavovat Glórču!!

Za odměnu jsme pak šli do pražské ZOO, pro všechny to byla první návštěva tady, pro Carrinku uplně první návštěva ZOO vůbec :)) Děkuji všem zúčastněným za perfektní víkend, ač se některé nejmenované "věci" nepovedly dle představ, jsem ráda,že ještě pořád mám kolem sebe úžasné lidi!!

 


Krom toho ještě přidávám pár fotek z procházek. Myslím,že pro okolí musíme vypadat opravdu zajímavě... dvě dívky a šílená smečka bíglů a pitbulů. Nicméně naše psí "dětí" to společně opravdu baví :)


 

 

all photos by G photography31.1. - 3.2. jsme se vydaly na výlet do Prahy, respektive do Staré Boleslavi za rodinkou. Bylo super je po takové době vidět, nejen psí část (Mínu, Crazy a Tessinku), ale i tu lidskou část :-*
V sobotu jsme pak s Marti, Carrie a Crazy vyrazily hájit barvy CHS of Great Olympia na Klubovou výstavu, konkurence byla velká, ale nám stačila alespoň výborná. Především jsme se ale těšily na setkání s Maruškou a naším bráchou Bárnym a synem našeho Tikkynka Blondem a jeho páničky Jardou a Lenčou!
Céčka i Blond si vedli skvěle,  Bárny - výborný 3!!
                                        Blond - výborný  !!!
                                        Crazy - výborná 2, res. CAC
a moje nejmilejší Carrie - výborná 1, CAC z 8 fenek!!
Takže spokojenost opravdu největší!!! V neděli jsme si udělaly ještě s holkama menší procházku a pak hurá do Brna!

   

25.1. nás pro změnu čekal výlet s Martou a  pitbulíma holkama. Opět jsme vyrazily do našeho oblíbeného Mariánského údolí, ale vycházku si protáhly až na Velký Hornek. Šílený kopec!! ale výhled stál za to!!

     
 

4.1. jsme vyrazily s Carrie na Hanáckou národní výstavu,  především proto,že ji máme hned za rohem :) Ač byla v mezitřídě sama, odnesla si pěkný posudek a výborná 1, CAC! Timto si moje holčička rozběhala svůj první šampionát! O Národního vítěze ji porazila krásná Chilly. Moc všem gratulujeme a děkujeme naší nejlepší Martičce za celodenní společnost.

 

2013

PF 2014


27.12. oslavila naše Nellinka už 8. narozeniny!

 

   
Leden

10.1.
Jak jsem slíbila, častěji aktualizuju :D na stránkách toho stále dost chybí, dneska upravena sekce výstavy, smečka kde jsem doplnila pejsky, kteří jsou mi svěřeni ve výstavních kruzích

5.1.
Proběhla Hanácká národní výstava, jako loni jsem tam nemohla chybět, letos speciálně se svou malou Carrie, pro kterou to byla výstavní premiéra. Alespoň malý článeček :)Prosinec

Už teď si dávám novoroční předsevzetí, že budu častěji aktutualizovat... přece jen nás v novém roce čeká spousta akcí, tak budeme mít o čem psát,tedy doufám.

Nicméně Vám i s pejsky přeji krásné Vánoce :))Listopad
Dneska slavíme už 6 měsíců!! Už to není malé miminko,ale velká dorostenka.


 Říjen 2012

Nějak nám to rychle utíká a Carrinka oslavila 5 měsíců! Nějak se mi tomu ani nechce věřit :-O Je z ní čím dál větší lump, občas se až divím,co dokáže vymyslet :D ale naštěstí je šikovná a venku krásně ovladatelná, no snad jí to vydrží :))

   


Měli jsme převzácnou návštěvu. Na Carrinku se přijeli podívat maminka Mína a ségruška Crazy s tetičkou Tessou a paničkama Martinkou a Alčou. Naštěstí nám vyšlo počasí a měly jsme krásný výlet. Děkujeme!

 
 
Aktualizace na stránkách: Carrinky, sekce Výstavy

  

Nabízíme ke krytí chovného psa :) více info na jeho osobní stránce !!


Stud male
Spuštěna nová webová prezentace. Informace a fotky budou průběžně doplněny!

2012 © kocicova